Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/apache/domains/www.garlic.ee/htdocs/index.php on line 43
Kõlleste Garlic | meist

KÜÜSLAUK – kättesaadav imerohi


Seda, et küüslaugust on vampiiride vastu kõvasti abi, teab igaüks :). Aga lisaks sellele on tegu multifunktsionaalse ravimiga ja suurepärase toidu maitsestajaga. Küüslaugu kodumaaks peetakse Indiat. Vanad India ja Tiibeti õpetused räägivad, et küüslauk aitab 47 tõve vastu, alustades pahaloomulistest kasvajatest ja lõpetades nohuga. Küüslauku tunti vanas Hiinas, iidses Egiptuses ja suures Rooma riigis. Jaapanlased on leidnud, et küüslauk tugevdab immuunsüsteemi ja ergutab sugunäärmete tegevust. Eestlaste rahvameditsiinis on küüslauk enesetunde parandaja, südame tugevdaja, vererõhu korrastaja ja soolte tegevuse parandaja. Küüslauk


Küüslauk sisaldab rohkem kui 200 erinevat keemilist ainet. Üks tähtsaim neist on molekul nimega alliin. Kui toorest küüslauku purustada, siis saame me sellest allitsiini ja muid ühendeid. Tähele tulekski panna, et paljud kasulikud ühendid tekivad alles siis, kui küüslauk purustada. Seda võib teha mitut moodi, sobilik on ka lihtsalt küüslaugu puruks närimine.


Marineeritud küüslauk


Millal küüslauku tarvitada? Järeleproovitud kasu on saabunud: • Kui te ei soovi haigeks jääda.

 • Profülaktika (ennetus) jaoks paar küünt päevas!

 • Haigusest kiiresti jagu saamiseks

 • Vormis püsimiseks. Siin on hulk polüvitamiine!

 • Elujanu suurendamiseks, toonuse tõstmiseks

 • Probleemide korral verega, veenidega

 • Organismi puhastamiseks

 • Mõttetegevuse ja tähelepanuvõime kasvuks

 • Ilusa näonaha saamiseks

 • Vananemisprotsessi pidurdamiseksKaalust alla võtmiseks.


Meie toome selle kõik teieni kas Eestis kasvatatud värske küüslaugu või küüslaugu-toodetena.


Miks valida meie küüslauk? • Me kasvatame selle ise, seega teame täpselt, mis seemnest ja mida kasutati kasvatamise juures

 • Me pakendame toodangu teile sobivas koguses ja pakendis

 • Kauba kättetoimetamise osas oleme paindlikud, suudame leida mõlemat poolt rahuldava kokkuleppe

 • Me teeme oma küüslaugust ka erinevaid maitsvaid tooteid, mis kergendavad küüslaugu tarbimist ja pikendavad selle hoiustamistähtaega teie kodus.


Head terviseparandamist :)


ETTEVÕTE


Kõlleste Garlic OÜ on Põlvamaal asuv pereettevõte. Peamisteks tegevusaladeks küüslaugu ja sibula kasvatamine, nendest toodete tootmine ning müük. Oleme seadnud eesmärgiks jõuda oma toodanguga nii perede söögilauale kui toitlustusasutuste köökidesse.


Alates 2013.aastast on küüslaugu kasvupinda ühe hektari jagu. Erinevate sortidega katsetades oleme suutnud suurendada saagikust, lisades põllupinda. 2017 aasta sügisel on küüslaugupind põllul kokku 3,8ha. 2018 kevadel lisaks suviküüslauku 0,2 ha ja sibul Jõgeva 3 (Peipsi sibul) 0,3ha.


2017 aastal valmis meil uus kaasaegne tootmiskompleks koos suurepärase külmlaoga. See võimaldas meil paremini säilitada toodangut ning alustada ka küüslaugutoodete tootmist, suurendades pakutavat valikut veelgi. Pakume erinevaid teenuseid: hoiustamine, küüslaugu seemneks purustamine, küüslaugu koorimine.


Tootevalikus on hetkel tooraine küüslauk, kooritud küüslauk, vajadusel vaakumpakendame, marineeritud küüslauk, marineeritud küüslaugu õisiku varred. 2018 on eesmärk laiendada toodangu väärindamist.


MEIE ISE


Oleme Vaike ja Rainer- Ragnari ning Rauno vanemad. Meie pere


Küüslaugukasvandusega toimetab peamiselt pereema Vaike. Abiks on töökogemus Scandagra Eesti AS-ist viljaosakonna spetsialistina ning Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis taimekasvatuse eriala lõpetamisest (2013). 2014.aastal Eesti Maaülikoolis omandatud magistrikraad, majandusarvestuse ja finantsjuhtimise erialal, annab oskusi ja julgust toimetada ettevõtte planeerimis- ja rahaasju. Ka lõputöö ülikoolis oli seotud perefirmaga - käsitleti ettevõtte võimalusi ja kitsaskohti tootearenduses.


Pereisa Raineri rolliks on ettevõttes põhiliselt traktoriga vajaminevate tööde teostamine. Planeerib vajalikud tööd taimekaitseks ja väetamiseks. Ajastab need õigetel perioodidel. Väiksemad pereliikmed aitavad jõudumööda :)


Põllul 1Põllul 2

Võta meiega ühendust

Nimi: *
E-mail: *
Telefon:
Sõnum:

Kontakt

Aadress:

Krootuse küla, Kõlleste vald, Põlva maakond, 63503

Telefon:

Vaike Soosaar 5822 9871; Rainer Soosaar 5648 6133

E-mail:kolleste.garlic@gmail.com

Partnerid